postheadericon Бактерии

 << / раздел прайсы // раздел текущих акций/>>

Біопрепарат або як його ще називають – біоактиватор -чудово та ефективно застосовується  як для систем автономної каналізації, так і для вигрібних ям. 
 
Біопрепарати добавляється всередині будинку, в сантехнічні прилади, після чого змиваються водою (~20л.)!
У системах автономної  каналізації він  виконує наступні функції: При його засипці в сантехприлади (унітаз, мийка), він розщеплює фекалії, папip, жир, тим самим стабілізує прохідність каналізаційних труб в будинку, не містить хімічних речовин. Сприяє переробці господарсько-побутових ctokіb, локалізуючи при цьому неприємні запахи, що виникають в npoцeci бродіння, а також вбиває хвороботворні бактерії.
Для вуличних туалетів та вигрібних ям Біоактиватор застосовується для локалізації неприємних запахів, а також для розчинення зашлакованих ділянок усередині ями. Препарат стійкий при застосуванні господарсько-побутових миючих засобів (пральний порошок, мило, дезинфікуюч1 засоби i т.д.). При використанні відбілювачів з великим вмістом хлору, його ефективність знижується на 20%.Препарат стійкий при застосуванні господарський побутових миючих засобів (пральний порошок, мило, дезинфікуючі засоби і т.д.)

 << / раздел прайсы // раздел текущих акций/>>

{social}